Оцінка автобуса


Шкільний автобус

Оцінка автобуса – це сукупність дій і процесів, що націлені на результат по отриманню чіткої, обґрунтованої і справедливої ринкової вартості такого транспортного засобу. Дана послуга відноситься до оцінки рухомого майна.

Автобуси є різні за розмірами, габаритами та цільовим призначенням. Більшість із них є транспортними засобами для перевезення пасажирів у міста або села. Серед громадського транспорту поширені: тролейбуси, автобуси і «маршрутки». Також є міжміські перевізники, а є і мікроавтобуси, які часто називають в народі бусами. Прикладами бусів є такі моделі: VW Volkswagen Transporter, Mercedes-Benz Vito (Viano, V-Class), Renault Trafic, Citroen Spacetourer, Hyundai H-1, Toyota Hiace, Ford Transit та інші.

Буси поділяються на вантажні і пасажирські, а також на вантажопасажирські. Від їхньої модифікації залежить і їхня вартість. Експертна оцінка завжди враховує модель, марку, тип комплектації і додаткове обладнання, рівень оснащеності, пробіг і фізичний стан.

Скільки коштує оцінка автобуса? Коли потрібна така послуга?

Якщо така оцінка потрібна для бухгалтерського чи податкового обліку, то ціна роботи складатиме від 2000 грн. Якщо Вам потрібно визначити вартість десяти і більше одиниць однієї моделі техніки, то Вам буде запропонована знижка. Вартість послуги з підготовки документів для пред’явлення у суді визначається індивідуально.

Коли потрібна послуга по визначенню оціночної вартості автобусів? Дана послуга потрібна ось коли:

  • Для бухгалтерії. Це і оцінка основних засобів, і оцінка корпоративних прав, що буде включати послугу по визначенню вартості транспортних засобів. Для бухгалтерського обліку, внесення до статутного капіталу, а також для постановки на баланс.
  • Для продажу, зміни власника або переоформлення.
  • Для суду, сплати судового збору.
  • Для вирішення управлінських рішень, прийняття особистих рішень при купівлі такого майна.
  • Інші цілі.

Які документи та інформація потрібна для експертної оцінки автобусів?

Для того, щоб експерт зміг визначити вартість автобуса в Києві чи Україні, йому потрібно надати наступний перелік документів:

  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ або технічний паспорт (така назва документу широко поширена в Україні).
  • Паспорт або свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, витяг.

Важливо! Якщо у Вас немає документів на майно, але Вам потрібний документ від незалежних експертів, що міститиме ціну автобуса або буса, надайте необхідні відомості вайбером або по електронній пошті, що вказана на сайті.

За відсутності документів, нам потрібна така інформація: рік випуску, модель і марка, рівень комплектації (не обов’язково), тип КПП та інше. Рік випуску і марка є найважливішою інформацією для визначення ринкової вартості даного майна за відсутності документів.

Чекаємо Ваших звернень! Потрібна експертна оцінка автобуса? Відповідаємо на Ваші питання щоденно!

-->