Оцінка автомобіля


Свиня їсть автомобіль Трабант

Експертна оцінка автомобіля, транспортних засобів здійснюється у відповідності з Законодавством України, Національних стандартів оцінки, а також згідно Методик товарознавчої експертизи і оцінки колісних транспортних засобів.

Всі відповіді на найактуальніші питання щодо даної послуги Ви знайдете в нижній частині цієї сторінки!

Необхідність оцінки автомобіля чи спецтехніки виникає у наступних випадках:

 • оформлення чи продовження договору застави – для банку;
 • проведення незалежної оцінки для судових справ, розподілу майна – для суду;
 • продаж чи переоформлення транспортного засобу;
 • передача транспортного засобу в статутний фонд підприємства;
 • для купівлі-продажу, дарування, спадщини – для нотаріуса;
 • для митниці — розмитнення автомобіля.

Оцінка автомобілів, транспорту для дарування, успадкування, купівлі-продажу, нотаріуса, цілей оподаткування

Автомобілі легкові, мотоцикливід 2000 грн. / 1 день
Автомобілі вантажнівід 2000 грн. / 1 день
Спеціалізовані автомобілі та техніка будівельна: автобуси, пожежні, швидкі допомоги, крани, екскаватори тощовід 2500 грн. / 1 день
Комбайни, трактори, інша колісна чи гусенична с/г технікавід 2500 грн. / 1 день
Причепи всіх типіввід 2000 грн. / 1 день

Оцінка автомобілів, транспорту для банку, страхової, суду, бухгалтерії, податкової, митниці

Автомобілі легкові, мотоцикливід 2500 грн. / 1 день
Автомобілі вантажнівід 2500 грн. / 1 день
Спеціалізовані автомобілі та техніка будівельна: автобуси, пожежні, швидкі допомоги, крани, екскаватори тощовід 3000 грн. / 1 день
Комбайни, трактори, інша колісна чи гусенична с/г технікавід 3000 грн. / 1 день
Причепи всіх типіввід 2500 грн. / 1 день

Вартість оцінки автомобілів може змінюватися, в залежності від їх кількості одиниць.

До уваги. Ми також визначаємо оціночну, ринкову вартість автомобіля на минувшу дату. Така робота називається «ретроспективою». Для виконання цієї роботи, нам потрібна основна інформація щодо року випуску транспорту, його стану на дату оцінки, комплектації, орієнтовного або точного пробігу. Дані можуть бути надані в будь якому вигляді.

Перелік документів, які необхідні для експертної оцінки автомобілів чи спецтехніки:

 • копія паспорту власника авто; для отримання у спадок транспортного засобу додатково потрібні: копія документу, що підтверджує зв’язок спадкоємця з померлим; копія свідоцтва про смерть; копія паспорту спадкоємця;
 • копія техпаспорту оцінюваного автомобіля чи спецтехніки;

Якщо у Вас відсутні документи на автомобіль, а Вам потрібна оцінка для суду, сплати судового збору, розподілу майна – ми Вам можемо допомогти. Ми проводимо оцінку і в таких випадках.

Що впливає на ринкову вартість автомобіля чи транспорту, що оцінюється?

Іржавий автомобіль

 • Рік випуску. Від року випуску залежить фізичний та моральний знос авто. Чим більше років автомобілю – тим відповідно може бути нижча його ціна. Це не стосується рідкісних колекційних моделей автотранспорту.
 • Фізичний стан. Наявність механічних пошкоджень кузова, потертість салону, пошкодження лакофарбового покриття, корозія кузова та інших частин автомобіля, стан інших вузлів.
 • Наявність додаткових опцій. Механічна чи автоматична трансмісія, шкіряний салон, панорамний дах, активні фари, додаткові датчики та сенсори, об’єм двигуна – це все впливає на вартість автомобіля.
 • Пробіг або кількість напрацьованих годин. Чим більший пробіг, або кількість годин напрацювання транспорту, тим нижчою буде його вартість. Існують ще такі поняття, як нормативний пробіг, який визначає середню нормальну кількість кілометрів пробігу в певний проміжок часу для певного типу автомобіля. Також є термін «перепробіг» — коли кількість кілометрів перевершила його нормативний показник. При перепробігу авто має нижчу ціну за інші, такої ж моделі та марки.
 • Торг. Авто потрібно продати терміново – в такому випадку торг може сягати до 15%. При нетерміновому продажу або нормальному, торг складає -5 – 10%.

Як проводиться оцінка автомобілів, транспорту?

Оцінка автомобіля, транспорту проводиться оцінювачами шляхом порівняння та визначення середньоарифметичної вартості по ринку, із подальшим коригуванням на вище наведені фактори: пробіг, фізичний стан та інше. Такий підхід називається порівняльним.

Визначивши ринкову вартість, оцінювач надає «звіт про експертну оцінку автомобіля», який і є результатом надання послуги.

Наша Оціночна організація працює із транспортними засобами по всій території України.

Експертна оцінка автомобіля із кращими умовами

Експертна оцінка автомобіля від організації Ocinka.Org це завжди зручність для Вас. Ми проводимо такі роботи в місті Києві, в деяких випадках і по всій Україні. Роботи надсилаємо Новою Поштою або УкрПоштою. Ми завжди враховуємо побажання клієнтів по часу (строками виготовлення) та іншому.

Окрім звичайного легкового транспорту, нам зустрічається велика кількість сільськогосподарської техніки, в особливості комбанів і тракторів. Ну це і не дивно, адже ми сьогодні є одніє із передових аграрних країн світу. Також визначаємо вартість спеціалізованої техніки і мотоциклів, човнів та катерів, літальних апаратів.

Щодо вартості послуги, то ми завжди раді запропонувати кращу ціну! Якщо в Вашій компанії є автопарк, то ми оцінимо його із знижкою. Вартість виїзду буде включено в таку знижку, адже ми працюємо перш за все для Вас!

«Питання-відповіді» щодо проведення експертної оцінки автомобілів

«Яка ціна оцінки автомобіля в Києві?» Коштує сьогодні такий вид робіт від 2000 грн. за одну одиницю техніки. Наприклад, визначення вартості легкового автомобіля буде коштувати дешевше в порівнянні із вантажним транспортом або спеціалізованим. Якщо це комбайн або тягач, то вартість може бути вищою. Для пред’явлення в суді або для бухгалтерського обліку ціна складатиме від 2500 грн.

Але при кількості більше одиниці найменувань, ціна буде формуватися зі знижкою. Це буде зручно і вигідно юридичним особам, що потребують такого документу про вартість авто для бухгалтерського обліку, у тому числі для переоцінки основних засобів чи для внесення до статутного капіталу підприємства.

«Чи впливає пробіг на вартість авто?» Звісно що впливає. Опираючись на стандарти і нормативи, пробіг враховується при розрахунках. Він може бути нормативним, або понад норми. Також може бути і нижче середньорічного пробігу. Авто, що експлуатувалося менеджером по продажу мінеральних добрив, або в якості таксі, завжди матиме пробіг, що перевищуватиме середній показник аналогічного транспортного засобу.

«Чи визначаєте ви технічний стан техніки?» Ми візуально оглядаємо техніку і приймаємо до розрахунків пошкодження лакофарбового покриття, наявність корозії металу, фізичні чи інші механічні пошкодження на кшталт розбитого лобового скла, ліхтаря чи вм’ятини на капоті. Якщо потрібно встановити технічний стан і визначити вартість ремонту – це краще звернутися до станій технічного обслуговування або до офіційних дилерів.

До нас часто звертаються із проханням, щоб ми визначили технічний стан трактору чи сільськогосподарської техніки. Ми не надаємо таких послуг!

«Чи проводите Ви оцінку збитку транспорту?» Ні, оцінку збитку транспортних засобів ми не проводимо. У тому числі для аварійних комісарів, страхових компаній.

«Який нам потрібно заплатити розмір податку при тій чи іншій операції?» Який розмір податку Вам потрібно заплатити? Ми оціночна компанія і ми не нараховуємо податки при будь якій операції! До нас часто телефонують із типовим питанням: «Я продаю транспорт малої або великої тоннажності і мені потрібна оцінка автомобіля для МРЕВ. Яку суму податків мені потрібно буде сплатити?» Ми не визначаємо суму податків і не даємо консультацій по таким питанням.

«Оцінка автомобіля для митниці – де краще замовити?» Зверніться за такою послугою до будь якого інститут судових експертиз. Замовте там товарознавчу експертизу авто чи техніки. В такій експертизі Вам зазначать тип Євро, країну походження, а також ринкову вартість. Сьогодні ми такими роботами для митниці не займаємось.

«Чи потрібний огляд машини?» Огляд машини є бажаним, але не обов’язковим. Ви можете навіть самі підготувати фото, а потім надати їх нам або ж надіслати. Якщо потрібен виїзд для огляду авто, то він буде платним. Якщо у Вас є можливість приїхати автомобілем до нашого офісу, то ми із радістю його оглянемо і сфотографуємо.

«Є пошкодження КТЗ – це вплине на його вартість?» Так, безперечно вплине. Ми вже писали про це раніше, що будь яке пошкодження впливає на формування оціночної вартості КТЗ.

«Чи можна підготувати фото власноруч?» Так, Ви можете сфотографувати об’єкт, який потребує оцінки і надати нам фото. Їх також можна скинути по вайберу тощо.

«Який Ви надаєте документ, якщо в мене відсутні всі документи на майно?» В такому випадку ми виготовляємо «висновок про вартість автомобіля». Такий документ часто виготовляється для податкової, суду, посольства.

«Транспортний засіб без двигуна, потрібен ремонт чи інші технічні проблеми – ви це враховуєте?» Так, ми це врахуємо. Але також Ви маєте знати, що якщо Вам потрібно, щоб ми врахували ремонт автомобіля для його відновлення, то нам потрібен рахунок від СТО. Що Ви маєте на увазі? У Вас є ТЗ, який для подальшої експлуатації потребує заміни двох десятків деталей, що коштують як третя частина такого майна. Вам потрібно надати нам рахунок про ремонтно-відновлювальні роботи із СТО і ми використаємо ці дані при розрахунках.

«Оцінка автомобіля онлайн» Як це працює? Ви надсилаєте нам свідоцтво про реєстрацію ТЗ і копію паспорта, а також по можливості фото. А ми готуємо звіт про експертну оцінку і передаємо його Вам. Ну або ж надішлемо Вам готовий звіт УкрПоштою чи Новою Поштою.

-->