Оцінка збитків автомобіля


Дорожньо-транспортна пригода в Києві на бульварі Дружби Народів

За даними статистики, кількість дорожньо-транспортних пригод з року в рік збільшується, і така процедура, як Автоекспертиза, стає все більш актуальною для власників автомобілів. Автоекспертиза оцінює пошкодження, які отримав транспортний засіб в результаті ДТП, для подальшого відшкодування збитку. Страхова компанія, в якій придбаний поліс ОСАГО, може запропонувати набагато меншу компенсацію, ніж заподіяний автомобілю збиток. Прояснити ситуацію допоможе експертиза і оцінка автомобіля, проведена незалежними експертами.

Автоекспертиза може бути проведена і на вимогу протилежної сторони, що бере участь в ДТП, і в деяких випадках оцінка автомобіля виявляється завищеною. У даній ситуації також необхідна кваліфікована експертиза автомобіля. Автоекспертиза і оцінка автомобіля проводиться не тільки за результатами аварії, але і у випадках пошкодження автомобіля від стихійних лих, від падіння будівельних конструкцій, пожежі або дій третіх осіб.

Незалежна експертиза автомобіля і оцінка автомобіля входять в основні послуги нашої компанії, що має всі необхідні ліцензії та сертифікати на проведення експертизи транспортних засобів. Автоекспертиза дозволяє об’єктивно оцінити збиток і забезпечити його відшкодування в повному обсязі. Грамотна Автоекспертиза, проведена висококваліфікованими фахівцями, заощадить Ваш час і допоможе застрахуватися від непередбачених ускладнень.

За результатами експертизи автомобіля видаються дані з оцінки заподіяної шкоди, на підставі яких визначається реальна сума відшкодування. Якщо ви не згодні з експертизою автомобіля, проведеною іншою автооціночною компанією, ми можемо запропонувати експертизу звіту автоекспертизи, виконану нашим фахівцем, який висловить свою неупереджену думку. Оцінка автомобіля здійснюється дипломованими автоекспертами, що мають великий досвід роботи. У нашій компанії працюють як експерти, що займаються незалежною автоекспертизою, так і співробітники, що спеціалізуються на правовій базі і відстежують будь-які зміни в законах.

Результати автоекспертизи та оцінки автомобіля мають юридичну силу і можуть використовуватися для захисту своїх прав у суді. Ми не співпрацюємо зі страховими компаніями – нами проводиться незалежна Автоекспертиза, яка відображає реальну картину заподіяної шкоди.

Найменування послугиЦіна (грн.)
Збитки
Автотранспортного засобувід 4000
Нерухомостівід 5000

Оцінка збитків, завданих автомобілю у ДТП

Що таке оцінка збитку, завданого автомобілю у ДТП? Незалежна автоекспертиза – це визначення суми збитку при пошкодженнях транспортних засобів (вартості відновлення). Незалежна автоекспертиза Вам знадобиться для того, щоб визначити суму збитку, одержаного внаслідок ДТП.

Для чого потрібна незалежна автоекспертиза (оцінка збитків, завданих автомобілю)?

  • Ваш автомобіль отримав пошкодження у ДТП і Вам необхідно визначити суму збитку.
  • Страхова компанія, в якій винуватець ДТП придбав поліс ОСАГО пропонує Вам виплату, істотно меншу, ніж величина нанесеного Вам збитку.
  • Ви є винуватцем ДТП і вважаєте, що оцінка збитку, проведена протилежною стороною завищена і хочете замовити додаткову оцінку.
  • Ваш автомобіль отримав пошкодження в результаті стихійного лиха, пожежі, падіння снігу, будівельних конструкцій, дій третіх осіб, і ви хочете провести оцінку для визначення збитку.

Чому варто проводити саме незалежну автоекспертизу?

Як правило, при зверненні до Страхової компанії, там Вас направлять в оцінні компанії, з якими вони співробітничають і довіряють (типу «незалежні») і що знаходяться у них поряд. Оцінюючи збиток після ДТП, в «незалежній» оцінній компанії, в яку направляють співробітники багатьох Страхових компаній, Ви добровільно потрапляєте в абсурдну ситуацію: боржник (Страхова компанія зі своєю оцінною компанією) сам визначає величину свого ж боргу Вам. З наслідками такої оцінки зіткнулися за останні роки майже всі автовласники що потрапляли в ДТП.

Ми можемо Вам запропонувати:

  • незалежну автоекспертиза (оцінку збитку, нанесеного автомобілю);
  • повторну незалежну автоекспертизу (у разі розбіжностей з оцінкою, зробленою в іншій організації, наприклад, у страховій компанії);
  • розрахунок втрати товарної вартості;
  • представництво інтересів під час проведення незалежної експертизи (наприклад, якщо Ви сумніваєтеся в компетентності і неупередженості «незалежного» експерта, запропонованого в страховій компанії);
  • консультації по нормативах на ремонт (наприклад, якщо Ви припускаєте, що ремонтна організація завищує об’єм і вартість робіт);
  • виїзд експерта для проведення робіт.
-->