Оцінка збитків


Єврей показує збитки

Збитки – це витрати, що понесе юридична або фізична особа для відновлення порушеного права, втрати або пошкодження колективного або особистого майна.

Щоб встановити розмір збитку (визначити вартість необхідних ремонтних або відновлювальних робіт), захистити і відстояти свої права необхідно своєчасно зробити професійну експертну оцінку збитку. Дуже часто трапляється, що в результаті події нещастя людина впадає в стан паніки і відразу не може адекватно оцінити ситуацію, зробити вірні кроки і, нерідко робить неправильні дії. Саме тому, якщо вашому майну був нанесений збиток (свідомо чи несвідомо), або ж ви постраждали від протиправних дій третіх осіб варто негайно звернутися до фахівців для оцінки принесеного вам шкоди. Саме досвідчені фахівці-оцінювачі в стислі терміни і виконувати всі необхідні правила, складуть необхідні в таких випадках акти, проведуть огляд майна, якому було завдано шкоди, виявлять винуватців того, що сталося, складуть звіт про вартість збитку.

Наведемо найбільш зустрічаються ситуації, в яких будуть потрібні професійна допомога фахівців-оцінювачів. Найпоширеніші – це оцінка збитку при затоплення (затоці) житлових і нежитлових приміщень і оцінка збитків від пожежі (загоряння) в житлових і нежитлових приміщеннях. Далі йдуть: випадки, пов’язані з пошкодженням майна, при вилученні майна за рішенням суду, вирішення майнових спорів у судовому порядку; при вилученні майна для муніципальних або федеральних потреб; оцінка збитку порушення прав (виробництво контрафактної продукції); оцінка вартості шкоди (збитків) від виробничих аварій; оцінка вартості від збитків, пов’язаних з обваленням (частковим обваленням) конструкцій житлових і нежитлових будівель (споруд); оцінка упущеної вигоди (порушення зобов’язань за господарськими договорами) та інше.

Найбільш поширена ситуація – затоплення житлових і нежитлових приміщень. При цьому ви можете бути як потерпілої, так і винною стороною (тобто з чиєї вини стався інцендент). І в тому і в іншому випадку варто звернутися до фахівців. Найбільш характерна ситуація: вас затопили сусіди зверху (мешканці або офіс, фірма та інше). У даній ситуації варто негайно викликати спеціаліста з відповідної комунальної служби для складання акту затоки і з’ясування причини і винуватця даної неприємності. Поставити до відома винуватця і, бажано, в його присутності (або в присутності його представника) провести разом з представником незалежної оцінної організації огляд майна, якому завдано шкоди. Далі слід надати (вручити) винуватцю звіт про вартість збитку. У разі незгоди винуватця відшкодувати збитки у добровільному порядку, варто подавати позовну заяву до суду за місцем знаходження нерухомого майна. Оцінка може знадобитися так само і в тому випадку, якщо затоплення сусідів знизу сталося з вашої вини, і з вас вимагають неймовірні суми, причому нічим не обгрунтовані, або справа вже дійшла до суду, і ви прийняли рішення про необхідність залучення незалежної експертизи для кваліфікованої та обгрунтованої оцінки збитку. Своєчасна експертна оцінка та аналіз заподіяного збитку дозволить справедливо і безболісно врегулювати конфлікт і з вашої страховою компанією при виникненні можливих розбіжностей при визначенні суми страхової виплати, і що саме важливе, збереже вам нерви і здоров’я. Пам’ятайте, що незалежна експертна оцінка – це документальне підтвердження, офіційний документ, який у суді приймається як доказ для розміру компенсаційних виплат.

Найменування послугиЦіна (грн.)
Збитки
Автотранспортного засобувід 4000
Нерухомостівід 5000
-->