Оцінка нежитлової нерухомості


Прохідна, в'їзд на територію

Вартість капіталу, вкладеного в нерухоме майно, з часом змінюється під впливом таких факторів, як інфляція, рівень попиту, фізичний, функціональний та економічний знос. Саме тому при ухваленні рішення про інвестування коштів у нерухомість визначальне значення має оцінка комерційної нерухомості. Комерційної нерухомістю називається будь-яке нерухоме майно, що може приносити дохід, у зв’язку з чим, іноді її називають дохідної.

Оцінка нежитлової нерухомості є одним з найбільш розповсюджених у даний час видів оцінки і містить у собі визначення вартості права власності або інших прав, наприклад, права оренди, права користування і т.д. Незалежна оцінка комерційної нерухомості – це визначення її поточної ринкової вартості.

Ми пропонуємо послуги з оцінки наступних видів комерційної нерухомості:

  • Торгівельної нерухомості
  • Офісна нерухомість
  • Складський нерухомості
  • Виробничої нерухомості

Оцінка комерційної нерухомості враховує розмір доходу, ризик і період, пов’язаний з його одержанням; оцінка бере до уваги багато факторів, що впливають на здатність об’єктів нерухомого майна приносити дохід (місце розташування, стан, якість, функціональне призначення і т. д.), особливий інтерес представляє наявність або відсутність різного роду обтяжень оцінюваних об’єктів. Оцінка комерційної нерухомості базується на трьох основних підходах: витратному, прибутковому і порівняльному.

Ринкова вартість об’єкта оцінки комерційної нерухомості – найбільш ймовірна ціна, за якою об’єкт оцінки може бути відчужений на відкритому ринку в умовах конкуренції, коли сторони угоди діють розумно, розташовуючи всією необхідною інформацією, а на величині ціни угоди не відбиваються які-небудь надзвичайні обставини.

Незважаючи на збільшення вартості комерційної нерухомості, падіння попиту аналітиками не прогнозується. Комерційна нерухомість на сьогоднішній день є досить ліквідним об’єктом. При здійсненні покупки, продажу, передачі об’єктів в заставу, Вам необхідно звернутися до досвідчених оцінювачів для проведення незалежної оцінки.

Найменування послугиЦіна (грн.)
Нерухоме майно
Нежитлові приміщеннявід 3000
Майнові комплексивід 5000
Земельні ділянки1000
Об’єкти незавершеного будівництвавід 3000
Будови (вишки, башти, трубопроводи, інше)від 5000
-->